TDKB

8. Türk Dünyası Kardiyoloji Kongresi 16-18 Kasım 2012`de, Bakü`de

20 Haziran 2012 Çarşamba

Sayın Başkanlar, Değerli Meslektaşlarımız;

8. Türk Dünyası Kardiyoloji Kongresi 16-18 Kasım 2012’de Bakü’de, Azerbaycan Kardiyoloji Cemiyeti Milli Kongresi’nin paralelinde yapılacaktır.

Destekleri için Azerbaycan Sağlık Bakanlığı’na ve başta AKC Başkanı Prof. Dr. Faik Guliyev olmak üzere 8. Kongremizi gerçekleştirmek için gayretle çalışan tüm AKC Yönetim Kurulu üyesi meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Tüm TDKB Asil ve Gözlemci üyesi kardiyoloji derneklerinin başkanlarından ve üyelerinden 8. Kongremizde yer almasını istedikleri oturum ve konuşma başlıklari ile konuşmacı önerilerini 24 Haziran 2012’ye kadar TDKB Genel Sekreteri Prof. Dr. Mahmut Şahin’e ([email protected]) ve Kongre Sekreteri Ten. Dr. Firdowsi İbrahimli’ye ([email protected]) göndermelerini rica ederiz.

Aşkabat’ta yapılan 6. ve İstanbul’da yapılan 7. Kongrelerimizde denediğimiz ve ilgi uyandıran “online bildiri özeti toplama” sistemimiz 8. Kongremiz için de açılmış ve bildiri özeti kabulü başlamıştır. Bu olanağı da tüm üyelerinize duyurup katılımlarını tevşik etmeniz Kongremizi daha da güçlendirecektir.

Başarılı bir kongre için Bakü’de buluşmak dileği ve içten saygılarımızla.

 

Prof. Dr. Çetin Erol
Başkan
Prof. Dr. Mahmut Şahin
Genel Sekreter